سفارش تبلیغ
صبا ویژن

برند شخصی

برند شخصی یا پرسونال برندینگ

در این دنیا فرصتی در اختیار داریم تا بتوانیم رویاهای خودمان را دنبال کنیم. در مسیر محقق شدن رویاها، یکی از موضوعاتی که اهمیت پیدا می‌کند، برند شخصی یا پرسونال برندینگ است. در برند شخصی، وجه تمایز شما از بقیه مشخص می‌شود. پرسونال برندینگ نشان می‌دهد شما واقعا چه کسی هستید؟ چه توانمندی‌‌هایی دارید؟ به چه کارهایی علاقه دارید؟ چه رویاهایی را دنبال می‌کنید؟ چگونه زندگی می‌کنید؟

برندینگ

برند شخصی به شما کمک می‌کند بتوانید حرفی برای گفتن داشته باشید. اگر تا همین لحظه هم به برند شخصی خود فکر نکرده‌اید، مهم نیست از همین الان شروع کنید. ببینید واقعا چه کسی هستید و چه توانمندی‌هایی دارید. روی نقاط قوت و ضعف و وجوه تمایز خودتان از دیگران متمرکز شوید.

باید برای برند سازی طرح و برنامه داشته باشید. در شرایط فعلی شبکه‌های مجازی و فضای اینترنت فرصت خوبی برای برندسازی دراختیار شما قرار می‌دهد. در برند شخصی باید چشم‌اندازها، تصویری که از خودتان دارید، ماموریت‌ها و اهداف خودتان و البته ارزش‌های شما مورد توجه قرار گیرد.

در پادکست برند شخصی دکتر احمد محمدی، به این موضوع به خوبی پرداخته شده است. کاغذ و قلم بردارید و نکات مهم را یادداشت برداری کنید.

شماره تماس: 02166418084 و 02188993288

 

آدرس وبسایت: آکادمی بازار

 

آدرس:  تهران ، خیابان انقلاب، روبروی درب دانشگاه تهران، خیابان فخر رازی، خیابان نظری، کوچه فرزانه، پلاک 10، واحد 12 (مراجعه حضوری فقط با تعیین وقت قبلی)